• O NAS

  Kim jesteśmy?

  Jesteśmy młodym zespołem który przez wiele lat gromadził swoje doświadczenia. Jako freelancerzy pracowaliśmy dla wielu instytucji oraz firm z różnych branż. W 2013 roku Marcin Kasperek otwarł działalność która przerodziła się po czasie w Klarstudio. Teraz już zespołowo realizujemy projekty zarówno dla podmiotów publicznych jak i prywatnych.

 • IDEA

  Z klientem nie dla klienta...

  Preferujemy pracę z klientami. Możemy wtedy wspólnie rozwiązać problemy firmy, a nie wykonywać bezsensowne projekty na zlecenie. Tworzymy z klientem zespół który analizuje wszystkie potrzeby danej marki i dopiero wtedy szukamy odpowiedniego rozwiązanie. Bardzo ważna dla nas jest rozmowa aby dowiedzieć się jak najwięcej o danej branży. Wychodzimy z założenia ze każdy zna się na tym co robi, więc uwarzenie słuchamy zleceniodawcy aby poznać jego branżę.

 • ZESPÓŁ

  Kto to wszystko robi?

  Na stałe pracujemy w kilkuosobowym składzie do którego dobieramy odpowiednich specjalistów w zależności od potrzeb klienta. Każdy z nas daje do projektu co tylko potrafi, dzięki czemu projekty sprawdzają się po wdrożeniu. Możemy strworzyć interdyscyplinarny zespół: typografów, projektantów 2D, projektantów 3D, copywriterów, redaktorów, korektorów, thinking designerów, web designerów, fotografów, filmowców, projektantów wnętrz, scenografów...

 • OFERTA

  Co jesteśmy w stanie zrobić?

  Podejmujemy się każdego wizualnego wyzwania. Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem graficznym. Projektowanie publikacji, typografią, projektowaniem oraz składem publikacji i książek, informacją wizualną czy brandingiem. Mamy także za sobą realizacje: stron www, aplikacji mobilnych, prezentacji multimedialnych, prace redaktorskie, i krótkie formy filmowe. Rozbieżność naszych działań zazwyczaj wynika z potrzeb klienta. Podejmując się projektu nigdy nie wiemy na czym skończymy?

 • TYPOGRAFIA

  Typografia i liternictwo są wszędzie.

  Jesteśmy otoczeni komunikatami tekstowymi. Zajmujemy się publikacji, albumów i książek, czyli typografii niosącej treść. Dobieramy odpowiednie kroje pisma lub sami je projektujemy. nasza wiedza pozwala nam zaprojektować czytelny komunikat który bezproblemowo zostanie odczytany przez użytkownika. Przykładowe realizacje znajdują się w zakładce portfolio.

 • BRANDING

  Dlaczego nie samo logo?

  Projektujemy kompleksowe identyfikacje wizualne. Każdy projekt jest podparty researchem danego zagadnienia i analizą rynku oraz grupy docelowej. Przy pracy nad brandingiem myślimy już o technologiach wdrażania oraz możliwościach rozwoju stworzonego przez nas klucza wizualnego. Projektujemy Identyfikacje dla firm, instytucji, produktów, wydarzeń oraz inicjatyw. Przykładowe realizacje znajdują się w zakładce portfolio.

 • INFORMACJA WIZUALNA

  Wizualizujemy komunikat dla odbiorcy.

  Projektowaną informację rozumiemy jako infografiki, systemy komunikacji wizualnej w przestrzeni, systemy piktogramów, czy przekładanie komunikatu tekstowego na znak. Przykładowe realizacje znajdują się w zakładce portfolio.

 • CUSTOM PUBLISHING

  Pozytywny wizerunek twojej działalności.

  W ramach działań z zakresu custom publishing przygotowywane są: magazyny tradycyjne (papierowe), newslettery, magazyny internetowe (e-ziny), katalogi, książki, raporty oraz inne treści. Możemy przygotować całościowy materiał wydawniczy począwszy od napisania tekstów, zbudowania komunikatów, korekty tekstu, wykonania materiału ilustracyjnego (ilustracje i fotografie),projektu graficznego całości aż do publikacji w druku lub formie cyfrowej. Przykładowe realizacje znajdują się w zakładce portfolio.

 • THINKING DESIGN

  Projektowanie dla potrzeb użytkownika.

  Tworzymy w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb użytkowników. Budujemy interdyscyplinarny zespół, w skład którego wchodzą specjaliści rożnych dziedzin którzy analizują zagadnienie. Podczas poszukiwania rozwiązania koncentrujemy się na użytkowniku. Opracowujemy kreatywne rozwiązania które zostaje testowane przed wdrożeniem. Przykładowe realizacje znajdują się w zakładce portfolio.